Ve dnech 27. - 31.7.2020 máme celozávodní dovolenou a naše provozovna v Býchorách č.p. 172 bude uzavřena. Děkujeme za pochopení.

NAŠE SLUŽBY

O firmě

Jsme menší rodinnou firmou s 25letou tradicí.

Naše společnost Dřevokrov, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1991. Zabýváme se především výrobou dřevěných palet, dodávkami europalet a výrobou dřevěných obalů určených zejména pro přepravu a skladování výrobků. K naší další činnosti patří pilařská výroba, sušení dřeva, stavební práce všeho druhu, práce obkladačské, tesařské, klempířské, pokrývačské, truhlářské ad. Zabýváme se také výrobou dřevěných oken a dveří a montáží dřevěných fasádních profilů včetně dodávek ad. Dále také prodejem stavebního řeziva (vhodné pro různé stavební konstrukce, pergoly, altány, střechy ad.) a truhlářského řeziva (sušené, vhodné např. k výrobě nábytku a dřevěných doplňků).

Disponujeme vlastní nákladní autodopravou, která nám umožňuje zajistit objednávky rychle a flexibilně. Pro přepravu materiálu používáme automobily AVIA D90 kontejnerový nosič s hydraulickou rukou a AVIA D120 valník s hydraulickou rukou.

VÍCE INFORMACÍ

KONTAKTUJTE NÁS